СВІТЯЗЬ

Озеро Світязь є найбільш прісноводним і найбільш чистішим озером України, яке знаходиться в Шацькому національному парку. Незайманий простір, чисте насичене повітря, широкий пляж, далеко від міської метушні – одна з переваг відпочинку на озері. М'який клімат краю і його цілюще повітря дозволяють не лише добре відпочити, але і укріпити здоров'я дорослим і дітям.

Статус території національного парку дозволяє численним представника флори і фауни жити в природних незайманих умовах. Острів, який знаходиться посеред озера зачаровує своєю загадковістю.

Зграї лебедів, качки, близько наближаються до відпочиваючих , викликаючи захват у дітей і жінок. Чоловіки відводять душу рибалкою.

Харчування залежить від Ваших потреб: комплексні обіди в їдальні Світязь-Центру, страви на замовлення в кафе , ринок і магазини пропонують широкий вибір продуктів. Місцеві овочі та фрукти – вирощені в цьому краю доповнять Ваше меню. Вечір, гості Світязя помолодші, проводять на дискотеці в розважальному комплексі «Одісей». Любителі живої музики відпочивають в кафе «Славутич» та "Рондо"

Зелений туризм - захоплюючий відпочинок в природніх умовах на Шацьких озерах, під час якого відпочиваючі мають можливість відкрити для себе природу Шацького національного парку, порибалити на Шацьких озерах, назбирати грибів, покататись на конях, ознайомитись не тільки з традиціями місцевого населення, але й відвідати українську кухню в поєднанні з домашнім затишком.

Відпочинок на Шацьких озера - кращий відпочинок для дорослих і дітей.

Поїздка до Шацьку - це не тільки оздоровлення вашого організму, це також чудовий відпочинок для душі і тіла.

База відпочинку Світязь-Центр запрошує любителів відпочинку на природі, відправитись на рибалку на Шацькі озера. Рибалку на озері Світязь найкраще поєднати з відпочинком в одному з затишних номерів комплексу розташованому на березі мальовничого озера Світязь. Відпочинок на Шацьких озерах. Путівки та тури на Шацькі озера. Шацькі озера - це теплі і чисті озера з піщаним дном, які є комфортним місцем для літнього відпочинку та плавання. Оскільки прибережна частина озер досить мілка і добре прогрівається гарячим літнім сонцем, то це сприяє безпечному відпочинку та купанню дітей. Перевагою відпочинку на Шацьких озерах, є не тільки їхнє розміщення в екологічно чистому регіоні України, але й оздоровчі властивості повітря і води.

Відпочинок влітку - це відпочинок на озері Світязь. Теплий літній день, просторий піщаний пляж, тихий шелест хвиль - не залишать без вражень відпочиваючих. Відпочинок в Шацьку на озері Світязь - це чарівна природа, незабутні екскурсії і захоплюючі місця озерного краю.

Червоноград – Світязь