КОБЛЕВО

Особливістю курорту КОБЛЕВО є гармонійне поєднання ласкавого сонця, моря, аромату степових трав і наявність багаторічного Соснового бору. Саме тут Ви виявите найрозвиненішу інфраструктуру розваг і дозвілля на всьому узбережжі. До Ваших послуг: рибна ловля і безліч спортивних і дитячих майданчиків, містечко атракціонів і концертно-артистичні майданчики, щоденні дискотеки і шоу-караоке, водні гірки для дітей і величезний вибір водних мотоциклів та велосипедів. У літній сезон курорт КОБЛЕВО являє собою місце, де можуть провести свій літній відпочинок на Чорному морі як заможні відпочиваючі так і з достатком по-менше.

Найбільший аквапарк південного заходу України розкриє перед вами свої двері. Площа території аквапарку понад 4 га. Дивовижний і казковий світ атракціонів для кожного відвідувача. Тут ви поринете в незабутній світ емоція і адреналіну. Аквапарк "Коблево" - це 20 різноманітних захоплюючих дух гірок.

Пропонуються різноманітні можливості для відпочинку з дітьми та розваги: ??море, зручний для дітей піщаний пляж з помірно пологим дном, водні гірки, прогулянки на катерах і яхтах, водні мотоцикли, дитячі атракціони, луна-парк, зали комп'ютерних ігор, численні бари і кафе, молодіжні дискотеки, продовольчі та промислові базари, екскурсійні маршрути в Одесу, Кишинів, Миколаїв, Херсон, Ольвію, Асканію Нову.

Склад відпочиваючих інтернаціональний і в основному - це громадяни України, Росії, Білорусі та Молдови.

На території чорноморського курорту КОБЛЕВО оплата послуг і товарів проводиться в українській національній валюті - гривні.

В обмінних пунктах і на ринку можна обміняти долари США, євро, російські рублі та молдавські леї на гривні. Білоруські рублі не змінюють.

Cледует врахувати, що курс обміну в курортній зоні відпочинку КОБЛЕВО завжди нижче, ніж в Одесі або Миколаєві тому, прямуючи на відпочинок в КОБЛЕВО, незайвим буде завчасно обміняти достатню для відпочинку на морі суму грошей.

За законами України страхування туристів є обов'язковим і, з нашої точки зору, зовсім незайвим. Як показує практика, страхові випадки, хоча і вельми рідкісні, але часом трапляються і доставляють туристу багато неприємностей і фінансові витрати на лікування мінімум на два порядки більші, ніж страховий збір.

Страхуватися найкраще безпосередньо за місцем відпочинку, так як страхова компанія, що застрахувала туриста, завжди знаходиться поряд і оперативно реагує на перший же сигнал про страховий випадок.

Проте, враховуючи, що в Коблево в даний час страхування виробляють далеко не всі пансіонати і бази відпочинку, страховку бажано все-таки купувати на державному кордоні України або у відправляє на відпочинок на море турфірми.

Проводячи свій літній відпочинок на Чорному морі в Коблево, в залежності від власних планів, туристи можуть використовувати різні способи харчування.

Перший варіант - це купити повну путівку, що включає в себе проживання в установі відпочинку та триразове харчування. При всьому тому, що ціни на житло сильно відрізняються від пансіонату до пансіонату, вартість триразового харчування в їдальнях по всьому курорту Коблево перебуває в межах еквівалента 3-5 доларів США на одну людину. Останнім часом деякі їдальні стали надавати дворазове харчування, або тільки обіди.

Другий варіант - купити тільки проживання і харчуватися з ринку. Місцевим населенням освоєно широкий асортимент страв для задоволення відпочиваючих: риба різних видів смажена, солона, сушена; гостра корейська кухня - морквина, соя, баклажани, перець; м'ясні страви - котлети і відбивні; картопля - різний; овочеві салати; пельмені, вареники, Коблевська вина, фрукти.

Ще одним способом харчування можна вважати харчування в курортних кафе і барах, що пропонують різноманітні розважальні програми: живу музику, нічні шоу, караоке та ін

Але, якщо Вам не підходить Коблево, Ви можете провести свій літній відпочинок на морі в курортній зоні відпочинку Затока. В золоті радянські часи тут було зведено десятки санаторіїв, пансіонатів та баз відпочинку. Так що готуйтеся, враховані смаки мандрівників від економ і бізнес до класу люкс. Любителі "дикого", неорганізованого відпочинку також знайдуть собі затишне пристанище на весь час відпустки. І теж на будь-який смак. Курорт Затока розташований всього в 60 кілометрах від всесвітньо відомого осередку вселенського гумору та обласним центром - Одеса. Тут є де побувати, є що подивитися: багатство пам'ятників історії Одеси, релігії та культури, багато з яких мають міжнародне значення, цікаві музеї і картинні галереї. Численні міжнародні музичні конкурси та кінофестивалі, концерти естрадних зірок, захоплюючі екскурсії та подорожі, різноманітні види розваг. Море, гумор і м'яка зима - ось що містить в собі відпочинок на Чорному морі. Саме тому відпочинок на Чорноморському узбережжі справедливо називають оздоровленням. Поїздка на Чорне море навіть взимку дозволяє забути про зиму ...

Червоноград – Коблево