БУКОВЕЛЬ

Курорт Буковель - один з найвідоміших туристичних комплексів Карпат, розташований поблизу села Поляниця. Вдале географічне розташування - Буковель оточений амфітеатром красивих гір - створює комфортні умови для відпочинку в Буковелі. Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, живописні ландшафти, а також джерела мінеральних вод залучають на відпочинок і лікування в Буковелі велику кількість туристів.

Буковель (Україна) - відпочинок, який ідеально поєднує в собі прекрасні умови для спорту і веселого проведення часу з тишею і спокоєм. Ті, хто хоч раз приїжджав на відпочинок в горах (Буковель), в цей казковий, засніжений куточок взимку, хто бродив по перших весняних проталинах, хто вдихав повними грудьми кристально чисте повітря, повертаються в Буковель знову і знову. Відпочинок в Буковелі добре у будь-який час року, але, в першу чергу, Буковель вважається гірськолижним курортом, тому кращий час його відвідин - зимові місяці.

Тури в Буковель: відпочинок взимку. Зимовий сезон триває з листопада по травень. Любителі гір з різних куточків світу приїжджають на гірськолижний відпочинок у Буковель, аби удосконалити свою майстерність чи просто отримати задоволення від активного зимового відпочинку в Буковелі. Буковель - один з кращих гірськолижних курортів з прекрасними можливостями для комфортного катання. На лижному відпочинку в Буковелі туристів чекає велика кількість снігових трас: як для початківців, так і для досвідчених лижників. Тих, хто жадає приливу адреналіну на лижному відпочинку в Буковелі, чекають екстремальні спуски. Для дітей працюють гірськолижні школи і інструктори. Всі схили освітлюються, що дозволяє кататися вечірньої пори. Крім того, на гірськолижному відпочинку в Буковелі до послуг туристів зручні підйомники - крісла і бугелі. Для дітей і початківців є мультиліфт. Окрім сноубордов і гірських лиж, свій зимовий відпочинок в Буковелі можна урізноманітити катанням на санках і ковзанах. Але найголовніше те, що в Буковелі завжди є сніг. Траси розташовані на підготовлених схилах оснащених сніговими гарматами і ретраками. Отже, якщо ви хочете попасти в справжню зиму, надихатися свіжим повітрям і провести активний відпочинок взимку - Буковель - те, що треба! На курорті така кількість розваг, що нудьгувати не доведеться. Зимовий відпочинок (Буковель) - лижі, борди, санки, ковзани і маса позитивних емоцій!

Червоноград – Буковель (зимовий відпочинок)